Młodzieżowe Zawody Drużyn Pożarniczych

27 10 2009

osp_wolowice_w_monachiumDnia 10 października   Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze chłopców i dziewcząt z Wołowic uczestniczyły zawodach pożarniczych w Monachium.

GALERIA FOTOGRAFICZNA

Dnia 08.10.2009 r. młodzieżowe drużyny pożarnicze dziewcząt i chłopców  z Wołowic wraz z opiekunami: Franciszkiem Kucharzem i Januszem Musiałem oraz prezesem wołowickiej OSP  Marianem Paszczą wyruszyły spod remizy w długą drogę do Monachium. Razem z nami w autokarze jechały także dwie drużyny z gminy Wieliczka. Po przyjeździe do miasteczka Planegg przywitano nas w PARKHOTEL LEISER. Po zakwaterowaniu poszliśmy na kolację. Następnego dnia o godz. 9:00 wyruszyliśmy na zwiedzanie Monachium, a następnie na trening na stadion sportowy w Unterschleißheim. Na stadionie przygotowywaliśmy się do zawodów.

Dnia 10 października o godzinie 9:00 rozpoczął się trening z udziałem komisji sędziowskiej. Sędziowie wskazywali popełniane błędy. Oficjalne rozpoczęcie zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych nastąpiło o godz 13.00.

Niestety, drużyny z Wołowic nie uzyskały dobrych  wyników, gdyż  ich  ćwiczenia różnią się od ćwiczeń w powiecie monachijskim . Jednak humory wszystkim dopisywały do samego końca. Mamy  nadzieję, że może kiedyś jeszcze tam pojedziemy. Tym razem po zwycięstwo.

Izabella Nowicka

MDP Wołowice

GALERIA FOTOGRAFICZNA

Źródło: Serwis Informacyjny Gminy Czernichów – 26.10.2009


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>