Rozkręć dochodowy biznes w Sieci

9 02 2010

rozkrec_dochodowy_biznes_w_sieciInternet to bez wątpienia ogromne źródło informacji i wyjątkowo wygodny środek porozumiewania się.
To także bardzo skuteczne, nowoczesne narzędzie marketingowe firmy i produktów, które może stać się nieocenionym wsparciem i uzupełnieniem klasycznych strategii marketingowych, otwierający nieznane dotąd możliwości.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, zawsze aktywnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku, dlatego 26 lutego br. rusza pierwsza edycja szkolenia dofinansowanego w ramach projektu „[email protected] Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci”, realizowanego w Małopolsce.
Szkolenia mają na celu przekazanie praktycznej, zróżnicowanej i aktualnej wiedzy na temat sposobów wykorzystania Internetu w marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów panujących na rynku mediów elektronicznych. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się jak zaprojektować i zarządzać stroną internetową, jak pozycjonować stronę w wyszukiwarkach, jak stworzyć sklep internetowy i przygotować internetową kampanię promocyjną, nauczyć się obsługiwać program graficzny Adobe CS4 Design, poznać prawne aspekty Internetu, kursanci poznają również specyfikę zachowań internautów/konsumentów.
To szkolenia dla każdego kto ma pomysł na swój biznes i chce konsekwentnie go realizować, wykorzystując najnowsze narzędzia marketingowe.

Więcej informacji w załączniku pdf

Źródło: Strona internetowa Gminy Liszki


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>