Porozumienie Urzędu Skarbowego w Krakowie z Gminą Czernichów

30 08 2010

KOMUNIKAT NACZELNIKA PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KRAKOWIE i WÓJTA GMINY CZERNICHÓW z dnia 15 lipca 2010 w sprawie zaświadczeń o dochodach do zasiłków rodzinnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informujemy, iż zostało zawarte porozumienie pomiędzy Pierwszym Urzędem Skarbowym Kraków a Gminą Czernichów.

W wyniku porozumienia, mieszkańcy Gminy Czernichów ubiegający się o świadczenia rodzinne mogą otrzymać zaświadczenia o dochodach bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym.

Wniosek o wydanie zaświadczenia można złożyć w Ośrodku Pomocy Społecznej w Czernichowie wraz z wnioskiem o zasiłek rodzinny.
Formularze wniosków o zaświadczenie o dochodach dostępne są u pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernichowie.

Wnioski złożone w Ośrodku Pomocy Społecznej zostaną przekazane do Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków.

Zaświadczenia, wystawione na podstawie wniosków, zostaną dostarczone do Ośrodka Pomocy Społecznej, bez udziału Podatnika.

Powyższe porozumienie pozwoli zaoszczędzić Podatnikom czas oraz koszty związane z dojazdem do Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków.

Renata Walczyk-Ślęczka Szymon Łytek
Naczelnik I Urzędu Skarbowego w Krakowie Wójt Gminy Czernichów

Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>