Wybory Samorządowe 2010

19 11 2010

21 listopada 2010 r. odbędą się wybory samorządowe na kadencję 2010 – 2014

Mieszkańcy gminy Czernichów wybierać będą:

– Wójta Gminy Czernichów – kandydat Szymon Łytek, lat 31, zamieszkały w Wołowicach.

– Piętnastu radnych gminy w 9 okręgach wyborczych.

Kandydaci okręgu numer 3 – sołectwo Dąbrowa Szlachecka, sołectwo Wołowice:

Kandydat Wiek Zamieszkały Komitet
Łukasz Paliś 34 Dąbrowa Szlachecka KWW ŁUKASZA PALISIA
Marian Dudek 51 Dąbrowa Szlachecka KWW “NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
Marian Paszcza 50 Wołowice KWW “NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
Urszula Wojtyto 31 Wołowice KWW “ODNOWA”
Krzysztof Faber 54 Wołowice KWW “ODNOWA”

Jak głosować? Mieszkańcy Czernichowa, Czułówka, Przegini Duchownej, Dąbrowy Szlacheckiej, Wołowic i Kamienia (w okręgach, w których wybiera się 2 radnych): głosować mogą na jednego lub dwóch kandydatów, stawiając znak „x” w kratce z lewej strony obok nazwiska każdego z kandydatów, na którego wyborca głosuje. Postawienie znaku „x” w więcej niż 2 kratkach lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu. Więcej: http://www.czernichow.pl/str/index.php?option=com_content&task=view&id=1041&Itemid=1

Radnymi zostaną dwie osoby, teoretycznie może być dwóch radnych z Dąbrowy Szlacheckiej i żadnego z Wołowic lub odwrotnie, co jest bardziej prawdopodobne. Apelujemy o liczny udział w wyborach – wysoka frekwencja zagwarantuje, że wybór nie będzie przypadkowy.

Składy obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Wołowicach:

1.    Bębenek  Zbigniew,  Wołowice
2.    Kapusta  Agata,  Wołowice
3.    Kot  Justyna,  Dąbrowa Szlachecka
4.    Mlostek  Paulina,  Zagacie
5.    Piwowarczyk  Grażyna,  Wołowice
6.    Przebinda  Aneta,  Dąbrowa Szlachecka
7.    Rakoczy  Jacek,  Kłokoczyn
8.    Ryskala  Marta,  Dąbrowa Szlachecka
9.    Węgrzyn  Anna,  Czernichów

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 Dąbrowie Szlacheckiej:

1.    Bielecka  Anna,  Czernichów
2.    Boroń  Piotr,  Czernichów
3.    Buczek  Danuta,  Zagacie
4.    Grzywa  Anna,  Czernichów
5.    Jaskowska  Monika,  Dąbrowa Szlachecka
6.    Kuć  Ewelina,  Dąbrowa Szlachecka
7.    Leśniak  Beata,  Kłokoczyn
8.    Przebinda  Celina,  Dąbrowa Szlachecka
9.    Tabor  Monika,  Wołowice

Okręgi wyborcze:

Numer okręgu Sołectwa wchodzące w skład okręgu wyborczego Liczba radnych
1 Czernichów 2
2 Czułówek, Przeginia Duchowna 2
3 Dąbrowa Szlachecka, Wołowice 2
4 Kamień 2
5 Kłokoczyn, Przeginia Narodowa 1
6 Nowa Wieś Szlachecka 1
7 Rybna 3
8 Zagacie 1
9 Rusocice 1

Będziemy wybierać również:

– Trzech radnych Powiatu Krakowskiego w okręgu wyborczym nr 1 obejmującym gminy Czernichów i Liszki.

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Suchan Bartosz Aleksander 25 Piekary
2 Janik Grażyna 31 Cholerzyn
3 Stefaniuk Robert Stanisław 42 Rusocice

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grela Janina 62 Zabierzów
2 Hajto Mirosław Stanisław 27 Czernichów
3 Grzywa Grzegorz 36 Czernichów
4 Matwij Leszek 52 Dąbrowa Szlachecka
5 Pyla Agnieszka 35 Piekary
6 Bugajska-Moskal Żaneta Łucja 40 Czułówek

Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kruk Wojciech Łukasz 42 Liszki
2 Miś Paweł Stanisław 30 Liszki
3 Kapusta Janusz 45 Rybna
4 Duchnik Monika Celina 30 Kryspinów
5 Panczyj Stanisław Bartłomiej 55 Czernichów
6 Mach Witold 44 Rybna

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE [Okręg nr 1] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Fajto Janusz 40 Rusocice
2 Mamoń Stanisław 59 Czernichów, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Wlazło Julian 61 Liszki, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Urbaniec Jolanta 48 Kaszów
5 Olszewski Ryszard Jan 58 Piekary
6 Bojda Stanisław 52 Nowa Wieś Szlachecka

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA [Okręg nr 1] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Starowicz Janusz 52 Rusocice
2 Steczko Marta Zofia 41 Liszki
3 Macuga Agata 52 Czernichów
4 Bała Krystyna 49 Chrosna
5 Cieśla Kazimierz Franciszek 28 Kryspinów
6 Para Stanisław 67 Kaszów

– Sześciu radnych Małopolskiego Sejmiku Wojewódzkiego w okręgu wyborczym nr 2 obejmującym powiaty miechowski, proszowicki, krakowski i wielicki – oto kandydaci:

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Piątkowska Monika Jadwiga 37 Sygneczów
2 Skrzyński Andrzej Jan 65 Kraków
3 Sztorc Marcin Szczepan 34 Kraków
4 Kaczmarek Katarzyna Ewa 28 Zielonki
5 Pióro Adam Krzysztof 31 Proszowice
6 Bobek Grzegorz 37 Kraków
7 Gudowski Wiesław 54 Opatkowice
8 Leszczyńska Barbara Janina 55 Zielonki
9 Plucińska Karolina Maria 21 Słomniki
10 Tomaszewska-Jekiel Halina Wanda 58 Siercza

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kozak Wojciech 52 Zabawa
2 Bogdali Bogdan Wojciech 55 Rzozów
3 Domagała Adam Stanisław 54 Miechów
4 Kurtyka Halina Ewa 53 Zabierzów
5 Żebrak Jan 52 Tczyca
6 Kozera Aleksander Józef 64 Obrażejowice
7 Szota Wiesław Jan 73 Kraków
8 Wójcik Wiesław Robert 46 Marszowice
9 Sołkowski Marian Józef 60 Wola Batorska
10 Nowak Bogusław Józef 53 Piotrkowice Małe
11 Szymański Marek Edward 51 Sułoszowa I
12 Bomba Jarosław Marian 54 Szyce

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY – SIERPIEŃ 80 [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grynbaum Tomasz Józef 27 Podleśna Wola
2 Łotocki Tomasz Piotr 35 Kraków
3 Binczycki Krzysztof Władysław 36 Michałowice
4 Marusza Rafał Marcin 28 Harmęże
5 Andruszko Arkadiusz Dawid 30 Przecieszyn
6 Ostrowski Adam Andrzej 43 Chełmek
7 Tabiś Zofia 55 Zborowice

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Czekaj Kazimierz Józef 54 Zelków
2 Achinger Elżbieta Jadwiga 53 Raciborsko
3 Bielówka Marcin Stanisław 38 Żerkowice
4 Samborski Adam 50 Miechów
5 Noworyta Krzysztof Krzysław 52 Skawina
6 Bujakowski Tadeusz 63 Proszowice
7 Wojas Zbigniew 50 Podolany
8 Malec Marek 50 Kraków
9 Kędra Franciszek Wiesław 24 Podwilk
10 Skiba Beata Magdalena 37 Mogilany
11 Żmuda Włodzimierz Ignacy 51 Kraków
12 Gregorczyk Wacław 49 Tenczynek

Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grzeszek Wojciech Jan 56 Kraków
2 Bernacki Włodzimierz 50 Nękanowice
3 Rumian Stanisław 51 Bolechowice
4 Wenda Andrzej Stanisław 59 Grabówki
5 Mróz-Moskwa Lucyna Maria 46 Kozłów
6 Baś Marian 52 Kraków
7 Król Władysław 59 Świątniki Górne
8 Woźniak Krzysztof Jan 33 Kraków
9 Rążewska Bożena Jolanta 41 Wrocimowice
10 Stanak Grzegorz 31 Wieliczka
11 Pęk Bogdan Marek 57 Kraków

Lista nr 6 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Zabdyr Anna Elżbieta 23 Kraków
2 Połaniecka-Syrek Jolanta Janina 53 Kraków
3 Gajewy Adam Aleksander 60 Kraków
4 Wojdyło Jakub Arnold 22 Kraków
5 Flak Marta Łucja 45 Kraków
6 Wachel Małgorzata Maria 52 Kraków

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Żmigrodzki Stanisław Michał 52 Słomniki
2 Pasternak Wojciech Jan 57 Kraków
3 Fujawa Małgorzata Anna 43 Siercza
4 Rogoda Adam Marian 49 Wieliczka
5 Baran Iwona 19 Wola Lubecka
6 Ryrych Tomasz Paweł 24 Wieliczka
7 Golch Michał Adam 20 Gaj
8 Ludwin Karolina Anna 23 Włosań
9 Pławecki Dariusz Dawid 22 Podłęże
10 Żebrowski Lech Wacław 19 Gaj

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Mikuła Dominik Szymon 20 Wieliczka
2 Lusina Łukasz Jan 18 Rączna
3 Szydlik Rafał 27 Tarnów
4 Jamrozik Piotr 23 Kraków
5 Czachurska Jadwiga 57 Kraków

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kich Zygmunt Ryszard 69 Kraków
2 Krawczyk Edward 56 Kraków
3 Łatka Rafał 28 Bruśnik
4 Solarz Marian Tadeusz 54 Kraków
5 Jaszczyński Patryk Marcin 28 Kraków
6 Sikorska Agnieszka Renata 25 Kraków
7 Smolen Józef Stanisław 49 Kraków

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY” [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Potocki Andrzej Tadeusz 46 Kraków
2 Deszyński Krzysztof Antoni 58 Kraków
3 Mikuła Bogusz Wacław 43 Wieliczka
4 Kasprzyk Jadwiga Apolonia 59 Kunice
5 Figiel Henryk Lucjan 53 Modlnica
6 Rumian Antoni Paweł 47 Raciborowice
7 Klempa Katarzyna Elżbieta 39 Mników
8 Kyć Zdzisława 43 Mostek
9 Prochwicz Eugeniusz Tomasz 57 Czyżów
10 Ponikiewicz Adrian Marek 26 Niepołomice
11 Dziedzic Zbigniew Jakub 49 Kościelec

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Zgrzywa Krzysztof Adam 50 Chrzanów , popierany przez PFLCh “Ojcowizna”
2 Gorzkowska Wiesława 55 Gaj
3 Frosik Piotr 32 Sąspów
4 Olech Małgorzata Agata 40 Zielonki
5 Gałek Grzegorz 46 Pałecznica
6 Stachyra Danuta Janina 63 Miechów
7 Piszczek Zbigniew Józef 45 Golkowice
8 Faron Aleksandra Helena 71 Miechów
9 Skarżyński Rafał Piotr 26 Kraków

Źródła: Państwowa Komisja Wyborcza; Serwis Informacyjny Gminy Czernichów; wrzesień – listopad 2010

Więcej informacji:


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>