Mikołajki po Krakowsku w Wołowicach

7 12 2010

Kilkuletnią tradycję mają „Mikołajki” organizowane w lokalu „Krzemieniec” w Wołowicach organizowane przez Państwa Martę i Jerzego Koska, średnio ponad stu młodych mieszkańców Gminy Czernichów uczestniczy w obchodach Święta Mikołaja.

W przeszłości dzieci miały tu okazję obejrzeć bajki „Zwycięstwo Króla czystości” Spotkały się z Doktorem Witaminką a w bieżącym roku przyjście Mikołaja poprzedzone było występem artystów Opery Krakowskiej, Dzieci i ich Rodzice mieli okazję wspólnie zaśpiewać tradycyjne utwory krakowskie i nie tylko…

Wraz z „Mikołajkami” corocznie organizowany jest też tematyczny konkurs plastyczny, którego rozstrzygnięcie odbywa się w czasie Balu Karnawałowego organizowanego przez Państwa Kosków.

Pozytywnym elementem „Mikołajków” jest nie tylko aspekt rozrywkowy ale przede wszystkim wymiar edukacyjny, który zawsze jest uwzględniony w sposób istotny, uśmiechnięte i zadowolone dzieci są najlepszym odzwierciedleniem konieczności organizowania tego typu imprez.

Rodzice

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

Źródło: Strona Gminy Czernichów – poniedziałek 6.12.2010


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>