Czernichów: Napad na wolontariuszy WOŚP! Gimnazjaliści stracili puszkę

15 01 2014

policja_wielka_orkiestra_swiatecznej_pomocyTrzech gimnazjalistów, którzy zbierali pieniądze na rzecz WOŚP, zostało okradzionych podczas kwestowania w miejscowości Czernichów pod Krakowem.

Do chłopców podbiegło trzech zamaskowanych mężczyzn i wyrwało im puszki – poinformował podinspektor Mariusz Ciarka z małopolskiej policji. – Wartość tych puszek jest niewielka. Nie było w nich zbyt dużo pieniędzy, bo ci wolontariusze dopiero co zaczęli kwestować. Natomiast sam fakt kradzieży jest bulwersujący, na szczęście takich przypadków jest bardzo mało – zaznaczył policjant.

czytaj dalej: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1022412,Napad-na-wolontariuszy-WOSP-Gimnazjalisci-stracili-puszke

Do trzech wolontariuszy zbierających datki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czernichowie podeszło trzech zamaskowanych mężczyzn i zabrało im puszki z pieniędzmi. Policja szuka złodziei.

Trójka wolontariuszy (wszyscy są gimnazjalistami) kwestowała na ulicach Czernichowa od rana. Po g. 12 podeszło do nich trzech zamaskowanych mężczyzn i zabrało im puszki. Wolontariusze natychmiast zadzwonili na policję.

czytaj dalej: http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,15259871,Czernichow__zamaskowani_mezczyzni_ukradli_puszki_WOSP.html

 


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>