Mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze klientów u ŹRÓDŁA

3 03 2015

zrodlo1 marca 2015 r. wchodzą w życie nowe przepisy z zakresu ewidencji ludności, dowodów osobistych oraz rejestracji stanu cywilnego. Jedną z najważniejszych zmian jest utworzenie przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych centralnego Systemu Rejestrów Państwowych. Aplikacja informatyczna o nazwie ŹRÓDŁO, która będzie obsługiwać ten system, jest testowana i modyfikowana od kilku miesięcy, jednak ostatecznie zostanie uruchomiona 1 marca i dopiero po tym terminie okaże się, czy system został właściwie przygotowany.

Nowe rozwiązania, mimo iż docelowo mają być dla klientów korzystne i ułatwić załatwianie wszelkich spraw obywatelskich, w okresie wdrażania mogą spowodować wydłużenie czasu obsługi klientów, niektóre sprawy załatwiane dotychczas „od ręki” będą wymagać kolejnych wizyt w urzędzie lub oczekiwania na korespondencję. Pracownicy Urzędu Gminy Czernichów dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować się do wdrożenia nowego systemu, jednak nie wszystkie problemy można rozwiązać na poziomie gminy, nie wszystkie przeszkody usunąć. Apeluję więc do mieszkańców o wyrozumiałość w tym trudnym okresie funkcjonowania nowych rozwiązań.

Źródło: Serwis Informacyjny Gminy Czernichów: Wójt


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>